Ne Münasebet 8. Bölüm Fragmanı 24 Ağustos

Son Güncelleme: 04.09.2020 07:48

Ne Münasebet dizisi Küçük Ağa dizisinden tanıdık gelen Bu hafta için yine çok güleceğiniz komik ve eğlenceli bir bölüm sizleri bekliyor. Ne Münasebet yeni bölüm fragmanı 8 yayınlandı ve sitemizde izlemeniz için hazır. Özeti ve konusu ise aşağıdan okuyabilir dizi hakkında bilgileri alabilirsiniz.

ne-munasebet
Ne Münasebet 8. Bölüm Hangi Kanalda Yayınlanıyor : Show tv
Ne Münasebet 8. Bölüm Hangi Gün Çıkıyor : Pazartesi
Ne Münasebet 8. Bölüm Saat Kaçta Başlıyor : 20:00
Ne Münasebet Başrol Oyuncuları Kimler : Sarp Levendoğlu (Demir), Pelin Akil (Nil), İnan Ulaş Torun (Necmi)
Ne Münasebet 7. Bölüm Özeti ve Konusu : Nil, istifanın ardından eve kapanır ve depresyona girer. Demir’e hem kırgın hem de kızgındır. Berkant, günlerdir evden çıkmayan Nil’i bir film galasına davet eder. Aslında bu davet, Berkant ve Ahu’nun planının bir parçasıdır. Galada iki şarkıcının yaşadığı kıyafet krizi Nil ve Demir’in birbirine rakip iki avukat olmasına yol açar. Muazzez Ahu’nun Demir’e yakınlaşma çabalarından rahatsız olur ve Ahu’ya bir ders vermeye karar verir. Demir, Nil’i özlediğini ve geri dönmesini istediğini söyler. Nil ise büroya dönmemekte kararlıdır. Diğer yandan Nil’in işten ayrılmasına üzülen Hakkı Bey, Nil’i geri döndürebilmek için kendince bir plan yapar. Hakkı Bey’in ilginç planı Nil’in inadını kırabilecek midir?
Ne Münasebet 8. Bölüm Ne Zaman : Ne Münasebet dizisi 8. bölümü show tv kanalında 24 ağustos saat 20:00’de pazartesi akşamı sizlerle olacak.

Ne Münasebet 8. Bölüm Fragmanı izle 24 Ağustos Pazartesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir