Muhteşem Yüzyıl Kıvanç Tatlıtuğ ve Sarı Selim

Son Güncelleme: 16.09.2020 09:46

Muhteşem Yüzyıl Kıvanç Tatlıtuğ ve Sarı Selim

Bilmiyorum bende fazla bilgim yok ama böyle bir iddaa var. Güya Muhteşem Yüzyıl dizisinde Sarı Selim karakterini Kıvanç Tatlıtuğ canlandıracakmış.

muhtesem-yuzyil-kivanc-tatlitugBir çok ünlü isim Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynadı ama Kıvanç Tatlıtuğ’da bu kadroya katılırsa gerçekten çok güzel olur bence. Haber nerede derseniz haberin ayrıntılarını paylaşayım sizlerle:

Sezon sonunda final yapacak olan Kuzey Güney dizisinin başrol oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ, Sarı Selim’i canlandıracak adaylar arasında favori olarak sosyal ağlarda ön plana çıkıyor. Kıvanç Tatlıtuğ hayranları da sosyal mecralarda, yakışıklı oyuncuyu Muhteşem Yüzyıl’da görmek istedikleri yönünde yorumlar yapıyorlar.

Bir giyim markasının reklam filmi için düzenlenen basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Tatlıtuğ sürpriz bir açıklama yaptı.

Gazetecilerin film ve dizi projeleri ile ilgili soruları cevaplayan Tatlıtuğ, Kuzey Güney dizisinin 10 bölüm sonra sezon finali yapacağını belirtti. Sinema projelerine ağırlık vereceğinin altını çizen yakışıklı oyuncu, hayranlarını üzecek bir karar aldığını da şu sözlerle açıkladı:

“Çekimler bittikten sonra tatile çıkacağız. Geçen yaz ‘Kelebeğin Rüyası’nı çektik. Bu yaz uzun bir tatil yapacağım çünkü bayağı yoruldum. Dizi bittikten sonra 1 – 2 ay tatil yapma fırsatım olacak çünkü önümüzdeki sezon proje almamayı düşünüyorum. Sadece sinema filmi yapmayı düşünüyorum. Onun dışında eğitim için birkaç yurtdışı gezim olacak”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir