Muhteşem Yüzyıl Dizisinde Senaryo Değişiyor

Son Güncelleme: 08.09.2020 14:35

Muhteşem Yüzyıl Dizisinde Senaryo Değişiyor

Muhteşem Yüzyıl dizisi yapımcıları Meryem Uzerli geri dönmezse senaryoda değişiklik yapmayı düşünüyorlarmış. Buna göre Hürrem Sultan bir yere gönderilmiş gibi yapılacak ve dizi de biraz daha aksiyon sahnelerinin bol yaşanacağı olayları göreceğiz gibi.

meryem-uzerli-muhtesem-yuzyilHürrem Sultan’ın yokluğunu aksiyon sahneleri bence çok güzel giderir ve hatta izleyici biraz daha diziye bağlayabilir gibime geliyor. İşte detaylar:

Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem krizi büyüyor! ‘Tükenmişlik Sendromu’ tedavisi gördüğünü söyleyerek gittiği Berlin’den dönmeyen ve çekimlere katılamayan Meryem Uzerli, yapımcıların telefonlarına çıkmayarak arayanlarla babasını konuşturuyor. 12 bin 500 Euro olan bölüm başı ücretine yapılan zammı beğenmeyen Uzerli’nin hastalığını bahane ettiği iddia ediliyor.

SENARYO DEĞİŞİYOR
Yapımcı Timur Savcı’nın yeni sezon anlaşmasına imza atmayan ve dizinin yurtdışı satışlarından da pay isteyen Meryem Uzerli’yle yolları ayıracağı konuşuluyor. Bu arada Uzerli’nin uzun süre dönmemesi halinde dizinin senaryosunda da değişiklik yapılacak. Senaryoda Hürrem Sultan birkaç haftalığına, Şehzade Mehmet’in yanına Amasya sancağına gönderilecek.

Meryem Uzerli, bölüm başı ücreti olarak 12 bin 500 Euro alıyor. Bunun dışında yapım şirketi Uzerli’nin İstanbul’daki tüm konuklama ve yaşam giderlerini karşılıyor. Ücreti yaklaşık 40 bin liraya gelen güzel oyuncunun 60 bin lira alan Halit Ergenç’le aynı parayı istediği söyleniyor.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir