Muhteşem Yüzyıl 133.Bölüm Fragmanı

Son Güncelleme: 04.09.2020 06:42

Muhteşem Yüzyıl 133.Bölüm Fragmanı izle

muhtesem-yuzyil-133-bolum
23 Nisan 2014 Çarşamba günü Star tv kanalında yeni bölümü izlenecek olan dizi her zaman olduğu gibi bol heyecan ve beklenmeyen sahneleri ile kaldığı yerden devam edecek.

Muhteşem Yüzyıl 133. Bölüm Fragmanı

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2014/04/muhtesem-yuzyil-133-bolum.jpg’]http://videocdn2.pivol.com/rotavideo/file/170420140021048235293.mp4[/pro-player]

Geçen hafta neler olmuştu hangi yerler aklımızda kalmıştı dizinin özeti ile ilgili bilgileri yazalım ki bu hafta neler olacağı hakkında daha iyi bilgilenelim dostlar.

Bayezıt ordusuyla Selim’in kapısına dayanıyor. Nurbanu kaçmak isterken, Selim zırhını kuşanıp Bayezıt’ın karşısına çıkıyor! Oğullarının kavgasına şahit olan Hürrem’in kalbi olanlara dayanmıyor. Sümbül, Hürrem’in hastalığını şehzadelerden saklıyor. Ancak bu sırrı öyle biri öğreniyor ki şehzadelerin savaşında tüm dengeler alt üst oluyor.

Bayezıt büyük bir ihanete uğruyor! Selim, kardeşinin ölümüne hükmeden Nurbanu’ya öfke kusuyor. Hürrem ise Selim’den Nurbanu’nun canını almasını istiyor! Selim, Nurbanu’yu kahreden bir ceza veriyor. Rüstem’den gizli Pedro ile görüşen Mihrimah, yasak aşka tutuluyor. Rüstem bu aşkı hissedince kıyamet kopuyor! Dünyaya meydan okuyan Hürrem Sultan, öleceği gerçeğiyle yüzleşiyor! Hürrem’e kavuşmayı dört gözle bekleyen Süleyman’ın, aldığı haberle dünyası başına yıkılıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir