Muhteşem Yüzyıl 115.Bölüm Fragmanı izle 2. Fragman

Reklamlar

Muhteşem Yüzyıl 115.Bölüm Fragmanı izle 2. Fragman

Daha önce bir fragman yayınlamış şimdi ise aynı bölümün yayınlanan 2. fragmanı yayınlayalım arkadaşlar sizlere. Bu hafta ne gibi gelişmeler olacak konusu ve özeti hakkında kısa da olsa sizleri bilgilendirelim arkadaşlar.


Mustafa’ya kurulan tuzağı haber alan Atmaca, şehzadeyi durdurmak için yola çıkar. Ancak Rüstem tarafından pusuya düşürülür. Cihangir ise tüm bunların arkasında Rüstem’in olduğuna emindir.

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/12/muhtesem-yuzyil-115-bolum.jpg’]http://video4.vol.io/rotavideo/file//091220132039336575913.MP4[/pro-player]

Hürrem’in habersiz gelişiyle köşeye sıkışan Bayezıt, Huricihan’ı saraydan kaçırır. Gerçeği öğrenen Hürrem, Huricihan’ın karşısına çıkar. Bu durum Hürrem ile Bayezıt arasında yeni bir gerilime neden olur.

Mustafa’nın payitahta geldiğini öğrenen Selim’in kabusları geri gelir. Nurbanu ise Selim’in yeniden içmesini engellemeye çalışır. Umulmadık bir anda karşısına çıkan kadın Selim’in ilgisini cezbedecektir.

Acem şehzadesi Elkas Edirne’de Rüstem tarafından karşılanır. Rüstem, Elkas Mirza’ya bir anlaşma teklif eder. Mustafa tüm engellere rağmen saraya ulaşır. Süleyman ile karşı karşıya gelen Mustafa babasına şok bir teklifte bulunur. Baba oğulun yüzleşmesi kimileri için yeni bir umut olurken, kimileri için sonun başlangıcıdır.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.