Muhteşem Yüzyıl 110.Bölüm Fragmanı 2. Fragman

Son Güncelleme: 03.09.2020 06:16

Muhteşem Yüzyıl 110.Bölüm Fragmanı 2. Fragman izle

Muhteşem Yüzyıl dizisi sonlara doğru yaklaşırken dizideki hikaye ise daha fazla kendini hissettirmeye ve konu gereği Mustafa’nın sonunun yaklaştığına işaret ediyor.


Yeni bir Şehzade’nin doğacağını öğrenen Hürrem acaba neler yapacak yine bu hafta izleyeceğiz. Muhteşem Yüzyıl 110.bölüm özeti ise şu şekilde arkadaşlar.

Muhteşem Yüzyıl’da baba oğul arasındaki gerilim gittikçe büyüyor! Herkes Mustafa’nın akıbeti için korkarken, Mustafa başını eğmiyor. Süleyman ise Mustafa’ya gözdağı veriyor! Mustafa, Yeniçeri Ocağı’na elinde ölüm fermanı ile giriyor.

Muhteşem Yüzyıl 110.Bölüm 2.Fragmanı izle

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/11/muhtesem-yuzyil-idam-300×162.jpg’]http://video2.videoizle.co/fl/2174cc9937e17037a25177dfdaa66445/5279546f/94986.mp4[/pro-player]

Hürrem ve Mustafa birbirlerine karşı kılıçlarını çekiyor. Süleyman şüpheleriyle boğuşurken Mustafa’yı zorlu bir sınav daha bekliyor!

Sarayda sular durulmuşken, Nazenin’in doğuma girdiği haberiyle meraklı bekleyiş başlıyor! Yoksa saraya yeni bir şehzade mi geliyor?

Muhteşem Yüzyıl, heyecan dolu yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20:00’de Star’da…

Barbaros, Mustafa ve yeniçeri ağasını bir arada gören Süleyman deliye döner. Kabusları gerçek olmaya başlamıştır. Mustafa’ya bir ders vermek amacıyla büyük bir ceza verir.

Lala Mustafa, Huricihan’ dan gelen mektubu Beyazıt’tan saklar. Beyazıt’ın kendisini unuttuğunu düşünen Huricihan, Cihangir’e birlikte Kütahya’ya gitmeyi teklif eder. Cihangir, Kütahya’da gördükleriyle büyük bir hayal kırıklığı yaşar.

Nurbanu ise hamileliğinin tadını çıkarır. Sarayın kurallarını alt üst edecek bir işe kalkışır. Dilşah ise bu fırsatı kaçırmaz. Nurbanu’nun canından can koparır.

Mustafa’nın kendisi yüzünden tehlikeye girmesi Nisa’yı bir karar vermeye iter. Ayrılık vakti gelmiştir. Mustafa Nisa’nın özlemi ile baş etmeye çalışırken, sürpriz bir ziyaretçi onu yeniden hayata döndürür.

Fatma Sultan’ın nikahı kıyılır. Ancak herkesi şok eden gelişme Hürrem’in canını sıkar. Hürrem bir yandan yeni bir şehzade doğmasına karşın önlem alır. Nazenin’in doğumu vaktinden erken olunca tüm planlar suya düşer. Herkes Nazenin’in doğuracağı çocuğu merakla beklemeye başlar

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir