Mehmet Ali Erbil Sözleri İçin Ceza Ödeyecek

Reklamlar

Mehmet Ali Erbil Sözleri İçin Ceza Ödeyecek

Mehmet Ali Erbil yaptığı programlarda kırdığı potlar yüzünden genellikle RTÜK tarafından cezaya maruz kalıyor. Bu seferde yine değişik bir şekilde ceza ödemek zorunda bırakıldı ve ödeyeceği miktarda 36.000 TL.

mehmet-ali-erbilHer programı tutuyor Mehmet Ali Erbil’in ama her programında da böyle talihsiz anları oluyor nedense. Neyse şimdiden geçmiş olsun diyelim.

RTÜK, Mehmet Ali Erbil’in “Aşka Gel” programında, dekolte giyen bir yarışmacının göğüslerini göstererek sarf ettiği sözler nedeniyle ceza verdi.

RTÜK raporunda Erbil’in, göğüsleri büyük olan yarışmacı kızın etrafında dönerek “Çocuklar büyümek, gelişmek için süt için. Ecem, gel bu gecem. Kurban olsunlar, 21 yaşında daha of of. Lohusa gibi bir haliniz var. Bana bir sütlü kahve yollar mısınız. Göğüs farkıyla kaybettin” sözlerini sarf ettiği belirtildi.

Programın ‘Yayınlar kadını istismar eden programlar içeremez’ maddesini ihlal ettiğine karar veren Üst Kurul, kanala 36 bin TL ceza verdi. Erbil, daha önce başka bir kanalda konuğunun pantolonunu indirip cinsel organının görünmesine neden olmuştu.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.