Medcezir Serenay Sarıkaya Mira Şarkı Söyledi Hayran Bıraktı

Medcezir Serenay Sarıkaya Mira Şarkı Söyledi Hayran Bıraktı

Bu sahneyi bende izledim. Sarhoş bir bayan mikrofonu kapmış söyledikçe söylüyor ama daveti verenler tamda rezil olduk derlerken Mira mikrofonu kapıp bir şarkı söylemeye başlıyor herkesi hayran bırakıyor.


Star’da Cuma akşamı yayınlanan Medcezir dizisinin yeni bölümünde güzel oyuncu Serenay Sarıkaya söylediği şarkıyla dikkat çekti.

Medcezir 4.Bölüm Fragmanı izle

Dizide Mira karakterini canlandıran Serenay Sarıkaya, panayır şenliklerinde sahneye çıktı. Renkli görüntülerin ekrana yansıdığı partide Mira, “Sende Yaz Yaz Yaz” adlı şarkıyı seslendirdi. Serenay’ın kendi sesiyle söylediği şarkı Twitter’da da en çok konuşulan konulardan oldu.

[pro-player width=’490′ height=’410′ type=’video’]http://62.212.88.38/~videofare/video/fe9_1cfe9.mp4[/pro-player]

İşte Serenay Sarıkaya için atılan bazı Tweetler!

Senos ♡ ‏@senosdiyorki
Serenay Sarıkaya’nın muhteşem sesi,Çağatay Ulusoy’un oyunculuğu ve diğer tüm herkesin emeğiyle medcezir bugün de muhtesemdi :) #medcezir

Derya önal ‏@81Deryaa
#medcezir serenay sarıkaya şarkıcıyım diye geçinenlere büyük fark atar bu sesle

ŞEYMA ÇAT ‏@seymacat
Sayın serenay sarıkaya sen nasıl birşeysin lan hem güzelsin, hem zekisin, hem yetenekli hayır hepsi birarada nasıl oluyor anlamadım !!

Miyav’ın Onuru ‏@baykocasurat
Olm Serenay Sarıkaya’nın seside güzelmiş lan. Kız manken, manken olmasa oyuncu, oyuncu olmasa şarkıcı. Hayat gülmemiş sırıtmış adeta.

Caner Can ‏@canercann
serenay sarıkaya güzelliği göreceli değil arkadaşlar.. evrensel bir prensibi kabul eder gibi. yani suyun kaldırma kuvveti, yer çekimi gibi..

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı