Medcezir 5.Bölüm Fragmanı

Reklamlar

Medcezir 5.Bölüm Fragmanı izle 18 Ekim Cuma

Medcezir 18 ekim fragmanı yayınlandı. Bir hafta ara verilen dizi önümüzdeki hafta tüm hızıyla yayınlanmaya devam edecek.


Mira ile Yaman arasındai aşk içten içe devam ediyor ama Yaman henüz tam anlamıyla Mira ile düşüncelerini açıklayacak gibi değil. Mira ise daha hazır gibi görünüyor ve karşıdan en ufak bir ışık bekliyor.

Medcezir Yeni Bölüm Fragmanı izle

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/09/medcezir1-300×140.jpg’]http://v5.tinypic.com/rsvql0.flv[/pro-player]

Babasının hırsızlıkla suçlandığı gece Mira’nın Yamanın omzunda teselli bulması Orkun’u çileden çıkarır. Hırsını almak üzere Yaman’ın kapısına dikilir , Yaman’ın olaya karışamayacağından cesaretle Yaman’ın damarına basar. Sonunda Yaman öfkesini zapt edemez.

Yaman’ın arkadaşlığının kendisine iyi geldiğini hisseden Mira, Yaman’ın Tozludere’deki hayatına doğru onunla birlikte birkaç adım atar. Yaman’la Mira’nın mahallede kendilerini takip eden gözden habersiz geçirdikleri birkaç saat sonunda Mira çok mutludur.

Öte yandan Mert, Eylül’le ilk buluşmaları olaylı bittiği için yeni durum yaratmaya çalışırken umutları hiç beklemediği bir anda yerle bir olur. Bu hayal kırıklığı Mert’in canını çok acıtır, ama Yaman’la dostlukları biraz daha güçlenir.

Yaman’ın Asım Şekip Kaya vakfı üniversitesinde burslu okuyabilmesi için gireceği sınav günü yaklaşmıştır. Yaman bu sınava çok sıkı hazırlanır. Mira da bu süreçte Yaman’a varlığıyla destek olur.

Sınav günü, Yaman için ağabeyine karşı ikinci bir sınavdır. Kenan kardeşinden imkansızı ister. Yaman, hayatının sınavını hiç tahmin etmediği bir yerde verecektir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.