Medcezir 4.Bölüm Fragmanı 2. Fragman izle

Reklamlar

Medcezir 4.Bölüm 2. Fragmanı izle

Bu hafta çok önemli gelişmeler olacak çünkü Mira Yaman’a aşkını itiraf etmeye hazırlanıyor dostlar. Bu arada Yaman ve annesi zor durumda. Yaman’ı evden kovmak isteyen avukat bey’in kayın babası bir yana annesinin kocasından dayak yemesi ise bir yana. Süper bir bölüm bizleri bekliyor arkadaşlar.

[pro-player type=’video’ image=’http://www.medyafaresi.com/f2/f5b_b3630.jpg’]http://cdn1.haberdar.com/videogaleri/44850/video_168794.mp4[/pro-player]

Annesi, Yaman’ın hayatından çıkmayı tercih eder. Giderken peşinden gelmesin diye Yaman’ın yolunu Hasan ile kapatır. Yaman bundan sonra yoluna tek başına devam edecektir. Bu vedalaşmaya tanık olan Ender, Yaman’ın yaşadığı trajediye tepkisiz kalmaz. Ona hissettirmeden sahiplenmeye karar verir. Yaman’ın bir süre daha kalması için, mesafesini de koruyarak, olanak sağlar. Yaman, Orkun’la birlikte yanan örnek evin onarımında çalışacaktır. Aynı zamanda Asım Şekip Kaya Üniversitesi’nin de sınavlarına hazırlanacaktır. Yalnız Ender’in bu evde kalabilmesi için tek şartı Yaman’ın hiçbir şekilde bir olaya karışmamasıdır. Bu konuda Selim de karısını destekler.

Yaman için Orkun’la örnek evde çalışırken geçirdiği günler çok zor geçecektir. Orkun, Yaman’ın sınırlarını zorlamak için onu sürekli tahrik eder.

Öte yandan Mira’nın panayır gecesi Nevin’i korumak için şarkı söylemesi, Mira ile Yaman arasında yeni bir dönem başlatır. Yaman ilk kez Mira’nın kendisine doğru attığı adımı karşılıksız bırakmaz. Bir araya geldiklerinde aralarındaki duvarı aşarak gerçek bir iletişim kurarlar.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.