Medcezir 32. Bölüm Fragmanı 25 Nisan Cuma

Son Güncelleme: 04.09.2020 07:36

Medcezir 32.Bölüm Fragmanı izle 25 Nisan Cuma

Star tv kanalının bugün için bahsediyorum kendi gününde en sevilen dizisi Medcezir hiç şüphesiz en çok genç kesim tarafından takip ediliyor ve seviliyor. Bu hafta da heyecan ve beklemediğimiz sürpriz bir bölüm ile karşımıza çıkacaklar dostlar. Peki geçen hafta neler olmuştu hatırlayıp tahminlerimizi ona göre yapalım.

medcezir-32-bolum

Selim’in cinayetle suçlanmasının ardından, aileye yardımcı olmak için çırpınan Yaman, son yaşanan tehdit olaylarında Kenan’ın da payının olduğunu öğrendiğinde çok öfkelenir ve büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Artık bir kez daha ağabeyi için yalan söylemeyecektir.

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2014/04/medcezir-32-bolum.jpg’]http://videocdn2.pivol.com/rotavideo/file/220420142007369372372.MP4[/pro-player]

Tan’ın Kadir’le yolladığı mesaj Mira’nın dikkatini çeker. Yaman Mira’yı huzursuz eden Tan düşüncesinden uzaklaştırmak için çabalar. O’na kimsenin zarar vermesine izin vermeyeceğini hissettirir.

Öte yandan Mira da, Tozludere’den Altınkoy’a yol bulmaya çalışan Leyla’ya karşı gerçek hislerini belli eder.

Selim’in haksız yere suçlandığı cinayeti işleyen kiralık katil, gazetede Yaman’la Kenan’ın resmini görür. Bu iki genç artık, babalarının geçmişte kapanmamış hesabının borçlularıdır.

Mira’nın haftalardır beklediği gün gelir, Yaman’la sevgili olmalarının altıncı ayını kutlayacakları günün özel olmasını ister. Ama Yaman’ın o günü tamamen unuttuğunu fark eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir