Medcezir 12.Bölüm Fragmanı izle 6 Aralık Cuma

Reklamlar

Medcezir 12.Bölüm Fragmanı izle

6 Aralık Cuma günü Star tv kanalında yayınlanan medcezir dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Medcezir son bölüm fragmanı ne gibi gelişmeleri gösterecek dizinin bu haftaki bölümün neler olacak izleyelim arkadaşlar.

medcezir-12-bolum
Medcezir 12.Bölüm Fragmanı

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/12/medcezir-12-bolum.jpg’]http://video4.vol.io/rotavideo/file//021220131910541369904.MP4[/pro-player]

Geçen hafta neler olduğunu anlarsak bu hafta neler olacak daha iyi anlayabiliriz arkadaşlar. O yüzden işte 11.bölüm özeti ve konusu okuyun.

Yaman Selim’le birlikte, babasından gelen mektubun peşine düşer. İlk adresi annesi olur. Ancak Yaman’ın cevabını aradığı sorular, Nevin’in cevaplayamayacağı kadar karanlıktır. Oğlunu geçmişlerinden uzak tutmaya çalışır. Yaman ise kendisinden saklanan sırrın peşini bırakmaz ve her adımda babasının bilmediği bir yüzüyle tanışır.

Yaman’a gönderdiği mektubun ilk dakikadan işe yaraması Orkun’un cesaretini artırır. Davet gecesinde, Mira’yla konuşma şansı bulur. Ancak Orkun asıl şovunu yapmak için Yaman’ın da aralarına katılmasını bekler. Bütün gözler Mira’yla kendisine çevrildiği anda, Orkun Yaman’ı can evinden vurur. Öfkesi, bir kere daha Yaman’ın aleyhine işler. Gecenin gizli galibi ise bir köşede sessizce olanı biteni izleyen Tan olur. Tan ayağına gelen fırsatı kullanır ve Mira’yı hazırladığı tuzağa doğru çekmeye başlar.

Olaylı gecenin ertesinde, Ender’le kardeşi Sedef arasında başlayan tartışma, hayatlarındaki en derin yaraya değerek sona erer. İki kardeş arasındaki kör düğüm çözüldüğünde, yan etkileri hiç beklemedikleri kadar büyük olur. Sedef’in düşünmeden başlattığı küçük kıvılcım, Mira’nın olaylara dahil olmasıyla büyük bir yangına dönüşür. Mira can havliyle Yaman’a koşar ama Yaman ona yardım edemeyecek kadar uzaktadır.
Mira yaşadığı hayal kırıklığının etkisiyle çok tehlikeli bir kapıyı çalar.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.