Medcezir 10.Bölüm Fragmanı izle 22 Kasım Cuma

Reklamlar

Medcezir 10.Bölüm Fragmanı izle 22 Kasım Cuma

Genç kızların sevgilisi olan Çağatay Ulusoy bu dizi ile yine hayranlarını ekran başına kitlemeye devam ediyor. Medcezir 22 kasım yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve bu haftada diziyi zevkle izleyeceksiniz. Hem gözünüze hemde gönlünüze hitap edecek sahneler geliyor.

medcezir
Dizinin Medcezir son bölüm fragmanı izlettirmeden önce geçen hafta neler olmuştu özeti ve konusu nasıl okuyun arkadaşlar.

Orkun’un ihaneti Mira’nın canını acıtsa da, aklındaki soru işaretlerini yanıtlamış olur. Bundan sonra hayatına hissettiği gibi yön verecektir. Yaman’la karşı karşıya geldiklerinde de bu kararını hayata geçirir. Ancak Orkun’un Mira’dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Kaleyi içten fethetmek için Sude ve Faruk’u kullanacaktır.

Medcezir 10.Bölüm Fragmanı

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/11/medcezir-300×164.jpg’]http://videonuz.cdn.gostream.nl/flv/flvideo/medcezir-10-bolum-fragman-hd.mp4[/pro-player]

Ender, Selim’in şirketlerine karşı açılan davayı kabul ettiğini öğrenir. Babasıyla Selim arasında yeni bir savaşın başlamasını engellemek için restini çeker. Selim ilk kez mesleği ile ailesi arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.

Sorunlardan biraz olsun uzaklaşmak için Selim, Yaman ve Mert’le birlikte erkek erkeğe dışarı çıkar. Yaman o gece ilk kez kendisini Serez ailesinin bir ferdi gibi hisseder. Eve döndüklerinde, Mira’nın sürpriz teklifi gecenin Yaman için sonlanmasına izin vermez. Birlikte çıktıkları yürüyüş hiç tahmin etmedikleri bir yerde noktalanır.

Üniversiteye başladığı ilk gün hayatında yeni bir defter açan Yaman, ilk sayfaya da Mira’nın adını yazacaktır.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.