Lale Devri 126.Bölüm Fragmanı izle 23 Kasım Cumartesi

Lale Devri 126.Bölüm Fragmanı izle 23 Kasım Cumartesi

Yine bir Fox tv kanalının dizisi ile beraberiz arkadaşlar. Lale Devri cumartesi günleri için yakaladığı reyting ile yoluna devam ediyor ve Lale Devri 23 kasım yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

lale-devri
Lale Devri 126.bölüm son bölüm fragmanını yayınlamadan önce dizide geçen hafta neler yaşandı özeti ve konusu hakkında bililer verelim arkadaşlar.

Çınar’la birden yakınlaşan Toprak şoke olmuştur, Çınar’ın tek derdi, Toprak’ın kalbini kazanmaktır. Heyetten olumsuz rapor alan Zümrüt için işler iyi gitmemektedir, holdingin yönetimini Kerem’e kaptırmak üzeredir.

Lale Devri 126.Bölüm Fragmanı

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/11/lale-devri.jpg’]http://v5.tinypic.com/34y5hfr.flv[/pro-player]

Toprak’la Çınar’ın bir türlü anlaşamamasına üzülen Necip ve Sultan, iş birliği yaparlar. Başka çareleri kalmamıştır. Yiğit’le Münevver’in arası ise çok kötüdür. Münevver artık üzerindeki baskıya dayanamaz, önemli bir karar alır. Çınar da tıpkı Toprak gibi geçmişi silmeye karar verir. Toprak’a yepyeni bir ilişki teklif eder. Toprak ya kabul edecek, ya da her şeyi bitirecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.