Kurtlar Vadisi’nden Abdülhey Ayrıldı Mı? Öldü Mü?

Reklamlar

Kurtlar vadisi pusu dizisinin sezon finalinde Abdülhey elinde bomba patlaması ile dizi bitmişti ve seyirciler eylül ayını bekliyorlardı merakla. Memati gibi oda sonunda diziden ayrılma kararı aldı ve dizide artık Abdülhey karakteri de yerini alamayacak.

kurtlar-vadisi-pusu-abdulheyEkranların reyting rekortmeni dizisi Kurtlar Vadisi’ne nazar değdi! Necati Şaşmaz kardeşi Raci Şaşmaz ile aylar önce olaylı bir şekilde ayrıldı. Abi-kardeş arasında yaşanan kavga sonrası dizinin iki önemli ismi Bahadır Özdener ile Cüneyt Aysan Pana Film’le ipleri kopardı.

ABDÜLHEY DE PES ETTİ
Vatan’dan Gülşen Yüksel’in haberine göre dizinin en önemli karakteri, Polat Alemdar’ın can dostu Abdülhey de sonunda pes etti. Dizinin ilk bölümünden bu yana tam 11 yıldır Abdülhey’i canlandıran Kenan Çoban ayrılık kararı aldı. Necati Şaşmaz ‘belki vazgeçer’ diye sezon finalinde Abdülhey’i öldürmeye kıyamadı. Elinde bomba patlayan Abdülhey’in akıbetini havada bıraktı. Dizinin takipçileri de ölüp ölmediğini merak ediyor. Ancak Kenan Çoban kesin kararını vermiş ve diziyle yollarını ayırmış.

YENİ DİZİSİNDE FARKLI BİR KARAKTERLE İZLEYİCİ KARŞISINA ÇIKACAK
Yeni yayın döneminde çok farklı bir karakterle seyirci karşısına çıkacakmış. Anlaşmasını yapmış bile. Çoban, yeni dizisi için Kurtlar Vadisi’ni zirveye taşıyan eski senaristleri Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan’la el sıkışmış.

Çoban, Eylül’de başlayacak dizide uyuşturucu satıcılarına karşı mücadele edecek.

Kurtlar Vadisi’nin Memati’si Gürkan Uygun gibi artık kendi kanatlarıyla uçacak.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.