Kurtlar Vadisi Pusu 229.Bölüm Fragmanı

Reklamlar

Kurtlar Vadisi Pusu 229.Bölüm Fragmanı izle 12 Haziran Perşembe 2014

Yıllandıkça güzelleşen bazen bazı sahnelerinin abartılı ve komik olduğu ama her zaman izleyici kitlesini koruyan en eski dizilerden birisi Kurtlar Vadisi yoluna devam ediyor. Geçen hafta verilen aranın ardından bu haftada harika bölüm izlettirdiler bizlere.

kurtlar-vadisi-pusu-229-bolum
Peki bu hafta neler izledik ve gelecek hafta neler olacak. işte konusu ve özeti ardından ise yeni fragmanı arkadaşlar.
[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2014/06/kurtlar-vadisi-pusu-229-bolum.jpg’]http://cdn.playwire.com/14806/video-20140602-928458.mp4[/pro-player]

Pusat, Dişçi’nin istediği adamı getirecek mi? Pusat’ın yolunu kimler, neden kesecek? Kara ve Siyah Sancak ekibi Afganistan’dan dönecek mi? Cenazede gerçekleşen çatışmadan Zülfikar Ağa kurtulabilecek mi?
Tapınakçılar Mr. Key’in operasyonlarını durdurabilecek mi?

Mete yıllar sonra kiminle görüşecek? Sarp’ın gireceği ihaleye ortak olacak sürpriz isim kim? Polat Alemdar bu ihaleyi nasıl yönlendirecek? Mr. Key deşifre olacak mı?

Savcı Leyla işine döner ancak kardeşi Esra’dan kalan eşyalar onu geçmişe yönlendirir. Leyla’nın Sarp’a ulaşması an meselesidir ama Sarp’ın başka planları vardır. Safiye ise kendine bir çıkış noktası arar. Cahit, Polat Alemdar’a verdiği sözü tutabilecek midir?

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.