Küçük Gelin Pazar Gününe Damga Vurdu 11.Bölüm Fragmanı Ne Zaman

Son Güncelleme: 10.09.2020 00:48

Küçük Gelin Pazar Gününe Damga Vurdu Küçük Gelin 11.Bölüm Fragmanı Ne Zaman

kucuk-gelinStar tv kanalında yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye Yarışmasını hiç bir kanaldaki dizi yada program geçemez diyordum ama öyle olmadı bu sefer. Pazar günü reyting oranlarına bakıldığında Küçük Gelin dizisi ilk defa yarışma programını geçerek en çok izlenen program oldu.

Her geçen hafta reyting oranlarını yükselten dizi bu hafta istediği yeri elde etti ve birinci sıraya yerleşti. Galatasaray Fenerbahçe maçının bunda etkisi varmı derseniz bence oda etki edebilir. Fakat yinede bu başarı görmezden gelinemez. Sizlere izlenme oranlarını daha sonra aşağıda vereceğiz.

Küçük Gelin konusu ne derseniz hemen özeti hakkında kısa bilgiler verelim: Türkiye’nin kanayan yarası çocuk gelinlerin dramı Samanyolu TV ekranlarında… 14 yaşında zeki ve gelecek vadeden bir kız çocuğunun zengin bir aileye berdel olarak verilmesini ve çocuk yaşta zorla evlendirilmesini konu alan Küçük Gelin, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan çocuk gelinleri, aile içi çatışmaları, iktidar entrikalarını ve duygusal çıkmazları da odağına taşıyor.

Küçük Gelin 11.Bölüm fragmanı ne zaman çıkacak derseniz çarşamba gününe kalmaz ekranlarda ve sitemizde olur arkadaşlar. Dizinin bu haftaki bitiş bölümünden zaten önümüzdeki haftada harika bir bölüm izleyeceğiz.

İşte Pazar Günü İzlenme Oranları
pazar-reyting

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir