Kısmetse Olur Kim Elendi Kim Geldi 20 Mart

Son Güncelleme: 14.09.2020 00:58

Kısmetse Olur Kim Elendi Kim Geldi 20 Mart Pazar

Her hafta sonu büyük bir merakla beklenen damatlar ve gelinler yarışmasının bu haftaki eleneni de sonunda belli oldu. Sizlere daha yayınlanmadan önce yaşanacakları kısaca anlatmaya çalışayım.

Kısmetse olur kim elenecek 20 mart için beklenen an geldi çattı ve evdekilerde dahil herkesin beklemediği bir sonuç gerçekleşti. Herkes yeni gelen damat yada gelin adayınının elenmesini beklerken bu hafta eskilerden birisi ve çok birinciliği olan bir gelin adayı kısmetse olur evinden ayrıldı.

kismetse-olur-kim-elendi-kim-geldi
Erkeklerin verdiği oylar neticesinde kızlar evinden Hazal ve Ceyda aynı oylarda gitmesi istenen gelin adayları olurken kızların verdiği oylar neticesinde de Murat erkekler evinden gitmesi istenen kişi oldu.

Hazal ve Ceyda arasında tekrar oylama yapıldı. Adnan’da dahil herkes Ceyda’nın gitmesi yönünde oy atınca Ceyda ve Murat arasında kimin gideceği çeki alan Eser sayesinde belli oldu ve Ceyda yarışmadan çıkan isim oldu.

Ceyda’nın yerine gelen isim Özge oldu ve Semih yada Murat için geldiğini bildirdi fakat daha sonra göreceksiniz ki Semih’i beğenmeyecek diğer yarışmacılar onun için neredeyse yarış haline gireceklerdir. Neden derseniz çünkü şu ana kadar o yarışmaya katılan bence en güzel kız özge oldu. Zaten sizlerde farkedeceksiniz.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir