Kısmetse Olur 5 Haziran Kim Elendi Kim Geldi

Reklamlar

Kısmetse Olur 5 Haziran 2016 Pazar Kim Elendi

Bu sorunun cevabı için sizleri fazla bekletmeyeceğiz hemen cevabımızı vereceğiz. Sonunda haber geldi ve bu hafta evden elenecek isim Tankut Denker oldu arkadaşlar. Merak etmeyin sonuna kadar Melis evde kalacak burada okuyacak olanların çoğunun gitmesini istediğini biliyorum ama maalesef elenmiyor Melis. Geçen hafta bildiğiniz üzere evden elenen yarışmacılar Semih Kurtulmuş ve Ayça Ekin Beğen olmuştu. Sahte şekilde ağlamalar gözyaşları felan hatta Melis’in o enteresan ağlamasını felan tekrar izlemiştik.

kismetse-olur-5-haziran
Hani her hafta gelecek çalacak diye söylenen şu meşhur gong sesi var ya işte arkadaşlar. O ses bu hafta da çalmayacak ve evden elenecek isim Tankut Denker olacak. Zaten evde evlenecek yarışmacı da yok gibi dostlar. Göstermelik de olsa belki Emre Hazal evlenebilir ama onları da ben çok zor ihtimal olarak görüyorum.

Ya zaten en başından belli değil miydi o evden kimsenin evlenerek çıkmayacağı. Yarışmacılar eski arkadaşlarını bile getirdiler yarışmaya soktular ama hepsi elendi. Dışarı da sanki hayatları yokmuş gibi herşeyi o evde sanıyorlar. Bu arada Tankut Denker yerine gelen yarışmacı ise Turgay Tepe olacak ve Ceyda için gelecek.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.