Kiralık Aşk 11. Bölüm Fragmanı 28 Ağustos

Reklamlar

Eski Türk filmlerinde izlediğimiz kiralık koca sahnelerini andırıyor bende bu dizi çünkü diziyi hiç izlemedim ama sanırım o tarz bir konusu var ama zaten aşağıda kiralık aşk 11.bölüm özeti ve konusu hakkında bilgileneceğiz. Bu arada kiralık aşk yeni bölüm fragmanı 11 yayınlandı ve sitemizde. Peki bu hafta neler olacak bilgileri verelim.

kiralik-ask
Kiralık Aşk 11. Bölüm Hangi Kanalda Yayınlanıyor : Star tv
Kiralık Aşk 11. Bölüm Hangi Gün Çıkıyor : Cuma
Kiralık Aşk 11. Bölüm Saat Kaçta Başlıyor : 20:00
Kiralık Aşk Başrol Oyuncuları Kimler : Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Levent Ülgen ve Nergis Kumbasar
Kiralık Aşk 10. Bölüm Özeti ve Konusu : Sinan’ın yanında çalışmaya başlayan Defne, bundan sonra Ömer’le aralarının nasıl olacağını kara kara düşünüyor. Ömer’in kendisine çok kızgın olacağını beklerken hiç de öyle olmuyor. Aksine Ömer’in tavırları, ikilinin arasındaki tansiyonu çok yükseltiyor. Ancak Defne’yi bu sefer bambaşka bir sürpriz bekliyor. Moda dünyasının ağır toplarından Feryal Tümen, Ömer’le açık açık flört ediyor. Bu durum Defne’yi çıldırtıyor! Kıskançlığına hakim olamayan Defne, sürekli kendini Ömer’in dibinde buluyor.

Neriman, Yasemin yüzünden uğradığı hezimetten sonra, bir sonraki hamlesini düşünüyor. Konuya başka bir açıdan yaklaşmaya karar veriyor. Acaba Neriman’ın aklından bu sefer neler geçiyor?
Kiralık Aşk 11. Bölüm Ne Zaman : Kiralık Aşk dizisi 11. bölümü star tv kanalında 28 ağustos saat 20:00’de cuma akşamı sizlerle olacak.

Kiralık Aşk 11. Bölüm Fragmanı izle 28 Ağustos Cuma

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.