Kayıp 6.Bölüm Fragmanı

Reklamlar

Kayıp 6.Bölüm Fragmanı izle 26 Ekim Cumartesi

Kayıp 26 ekim fragmanı yayınlandı. Cuma günleri yayınlanan dizi bundan böyle Cumartesi günleri saat 22.30’da Kanal D kanalında yayınlanacak. Gelelim bu hafta neler olacağına dostlar.

Mehmet ve Nuri vurulur. Kerem ise çıkan kargaşadan kaçmaya çalışır. Kemal ise yine beklenmedik bir sürprizle karşı karşıya kalır.


Mehmet, Kerem’i koruması altına alır. Ancak Falko ve adamları Kerem’i almaya kararlıdır. Kurşun yağmurunda Mehmet ve Nuri vurulur. Kerem ise kargaşadan yararlanıp kaçmaya çalışır. Nuri hastaneye kaldırılır. Kerem’i kaçıranları tanıdığı için çok önemli bir sanıktır. Kerem’in bulunmasında kilit kişidir. Ancak yoğun bakımda olan Nuri’nin durumu kritiktir.

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/09/kayip-dizisi1-300×156.jpg’]http://v5.tinypic.com/n5hef6.flv[/pro-player]

Mehmet’in kurtarıcı meleği Özlem, vurulduğunu öğrenir öğrenmez hastaneye koşar. Çok kan kaybeden Mehmet’e acil kan lazımdır. Her şeyi olup bittikten çok sonra öğrenen Leyla da hastaneye gelir. Fakat büyük bir öfke içindedir. Ayrıntıları öğrendiğinde ise en çok abisi Murat’a kızar. Çocuğunu almaya gittiklerini nasıl haber vermezler anlayamaz üstelik Kemal’in de bu olaylar yaşanırken ortalarda olmaması çok şüpheli gelir.

Elmas ve Kadir eve gelmeyen Bilal için endişelidirler. Kemal’den yardım isterler. Kemal onlara Bilal’in memlekete gitmek için kendisinden izin istediğini söyler.

Herkes tüm umudunu Nuri’ye bağlamış ve heyecan içinde beklerken, polis hakkında bir şikayet ile Kemal’e gelir. Ayyaş bir adam ıssız bir yerde kendisine araba ile çarptığını iddia etmektedir.

Özlem’i yalnız bırakmak istemeyen Mehmet adamı görmeye onunla gider. Ancak duydukları ve hisleri onu Bilal’in vurulduğu depoya kadar götürür. Mehmet anlamıştır, Kemal adama vurmadığını söylese de bu işte bir bit yeniği vardır. Kemal’e ise Falko’dan yine bir telefon ve yeni bir talimat gelir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.