Kardeş Payı 1. Bölüm Fragmanı Star Tv

Reklamlar

Kardeş Payı 1.Bölüm Fragmanı

Star Tv kanalında yeni başlayacak olan dizisi bakalım istediği reyting ve sıralamalarda yerini alabilecek mi? Peki bu yeni dizi konusu hakkında neler biliyoruz birazcık yani kısaca özeti hakkında sizleri bilgilendirelim.

kardes-payi
Metin, Ali, Feyyza orta halli bir mahallede büyümüş aynı evde aileleri ile yaşamak zorunda olan üç kardeştir. Koyu Beşiktaşlı emekli mühendis Tahsin, efsane üçlüyü hayatının sonuna kadar yaşatmak için üç çocuk yapıp Metin, Ali ve Feyyaz isimlerini koymaya yeltenir. Üçüncü çocuk kız olunca adı Feyyza olur… Tahsin her yaz Metin ve Ali’yi “Okumazsan kolunda bir altın bileziğin olsun” gizli tehdidiyle su tesisatçısında çırak olarak çalıştırır, iyi kötü de para kazanınca okumayıp hakikaten tesisatçılık yapmaya başlarlar. Yazları bir yere çırak vermediği tek çocuğu Feyyza ise okur ve şu an evin temel geçim kaynağıdır. Metin ve Ali eve zerre para getirmezler ama “Dünya’ya barış ve mutluluk getirecek” diye iddia ettikleri bir icada imza atarlar. Kimsenin ciddiye almadığı icadın zamanla gerçekten çalıştığını göstermeleriyle, tüm dengeler değişir.

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2014/02/kardes-payi.jpg’]http://videocdn.rotahaber.com/rotavideo/file/040220140858515955537.flv[/pro-player]

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.