Karagül 22.Bölüm Fragmanı izle 22 Kasım Cuma

Reklamlar

Karagül 22.Bölüm Fragmanı izle 22 Kasım Cuma

Fox tv kanalının en sevilen dizisi yeni fragmanını yayınlandı. Karagül son bölüm fragmanı az önce yayınlandı ve sürpriz bir hafta ile Karagül 22 kasım cuma günü bizlerle olacak arkadaşlar.


İşte Karagül 22.Bölüm Fragmanı

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/09/karagul-300×170.jpg’]http://www.internethavadis.com/files/video/karagul_994369209.mp4[/pro-player]

Geçen hafta neler olmuştu kısaca hatırlayalım dostlar: Ebru, Narin’in mektubunu öğrendikten sonra Fırat’ın üzerine gitmeye başlar. Fırat, Narin ve Ebru arasına sıkışır. Ebru ve Ada arasında ki gerginlik gitgide tırmanmaktadır. Ebru’nun artık dayanamayıp patlar.

Kendal’ın Sibel’e ve oğluna düşkünlüğü ve Kendal’ın Sibel için özel hazırlatacağı hediyesi, Özlem’in sabrının son noktası olacaktır. Özlem artık konakta Sibel’e ve Ayşe’ye nefes aldırmayacak, bulduğu her fırsatı değerlendirecektir. Ayşe’nin konağa gelmesiyle birlikte Baran, konaktan iyice uzaklaşır ve bir süreliğine dayısının yanında kalmaya başlar. Bu durum, Narin’in korkularını tetikleyecektir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.