Karagül 21.Bölüm Fragmanı izle 15 Kasım Cuma

Reklamlar

Karagül 21.Bölüm Fragmanı izle 15 Kasım Cuma

Fox tv kanalının en çok izlenen dizilerinden birisi olan Karagül bu haftada güzel bir bölüm ile karşımızda arkadaşlar. Karagül 15 kasım fragmanını izlemeden önce biraz bilgi özeti hakkında detaylar verelim.

karagul-21-bolum
Şimdide geçen hafta neler olmuştu hatırlayalım ki diziyi bu hafta izlerken bizlere bilgilerimizi tazelememiz açısından yardımcı olsun. Bu hafta aile içi tartışmalar ve kavgalar birbirini izleyecek. Kendal ile ilgili şok gelişmeler ise bizlerin diziye kitlenmemizi sağlayacak.

Karagül 21.Bölüm Fragmanı

Sibel karnında taşıdığı utancıyla daha fazla yaşamayacağına karar verir ve tek çareyi canına kıymakta bulur. Bu sırada Baran ve Ayşe arasındaki ayrılık daha güçlü bir şekil alır. Baran Ayşe’ye ilk defa aşkının ne denli güçlü olduğunu anlatırken diğer tarafta da Fırat ve Ebru cephesinde sürpriz bir gelişme yaşanır.

Konakta her şey normale dönüyor zannedilirken beklenmedik bir misafirle yine tüm dengeler şaşar. Kendal doğacak oğlu için kurban kestirip herkese bu durumu kabullenmeleri gerektiğini ispatlar. Özlem ise bunun karşısında daha fazla dayanamaz ve Ebru’ya tüm gerçekleri bildiğini anlatır.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.