Karagül 15.Bölüm Fragmanı 4 Ekim Cuma

Reklamlar

Cuma günlerine damgasını vuran dizi bu hafta da oldukça fazla izlenecek gibi. Baran ve Rüzgar arasında soğuk sular ısınıyor ve yakınlaşmalar başlıyor. Karagül dizisi 4 ekim fragmanı yayınlandı arkadaşlar. Devamını fragmanının içeriğine bakarak izleyebilirsiniz.


Karagül 15.Bölüm Fragmanı izle 4 Ekim Cuma

[pro-player width=’490′ height=’410′ type=’video’]http://v5.tinypic.com/30l1gra.flv[/pro-player]

Kendal’ın yaktırdığı fıstıkların ortasında kalan çocuklar kurtarılmıştır ancak Rüzgâr’ın astımı, Rüzgâr için hayati tehlike riskini taşır. Rüzgâr’ın ağır durumu, Baran’ın Rüzgâr’a karşı buzlarının erimesine ve kardeşlik bağlarının ilk adımlarını attırır. Bu durum üzerine okulda Baran’ın Ada ve Maya’yı koruduğunu öğrenen Narin’in korkuları tetiklenir.

Bu gelişmeler Narin’i Ebru’ya karşı iyice biler. Yangın sonrası Ebru tarafından suçlanan Kendal, hırsını Emine’den çıkarır. Emine’ye patlattığı tokat ve Asım’ı itmesi, Emine için Kendal karşısında ki sabrının son noktasıdır. Bu Kendal ve Kadriye arasının açılmasına sebep olur. Ebru yaşadığı son olayla Kendal’la savaşma ve Halfeti’ye yerleşme kararı alır. Ebru küllerinden yeniden doğar. Kendal için büyük bir sürpriz hazırlar. Bu sürpriz Kendal’ın aile içindeki dengelerini alt üst edecektir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.