Karadayı’da Savcı Turgut Mahirden İntikamını Ayten İle Aldı

Son Güncelleme: 08.09.2020 23:07

Karadayı’da Savcı Turgut Mahirden İntikamını Ayten İle Aldı

Dün akşam Karadayı dizisi yine ekranlara herkesi kilitledi ve harika bir bölümle yayınlandı. Ama dizideki en önemli sahneler Mahir’in Savcı Turgut’u dövmesi ağzını burnunu kırması ve Savcı Turgut’un Mahir’in eski nişanlısına tecavüz sahnesi idi.

karadayi-turgut-aytenSevdiği kadını Mahir’e kaptıran Savcı Turgut intikamını Ayten’e tecavüz ederek almayı başardı ve ilerleyen bölümler daha güzel geçeceğe benziyor arkadaşlar. İşte ayrıntılar:

ATV ekranlarında yayınlanan Karadayı dizisi pazartesi günü ratinglerinin zirvesine demir atmış durumda. Hemen hemen her hafta zirvede olan dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve Savcı Turgut karakterini canlandıran Yurdaer Okur, izleyenleri kendisine hayran bıraktırıyor.

Dizinin ilk bölümünden itibaren gizemli savcı rolüyle kötü karaktere bürünen Savcı Turgut, son bölümde kötülüğün zirvesine çıktı. Öyle ki sosyal medyada “en kötü karakter olarak bilinen Joker’i bile geçti” yorumlarına neden oldu.

karadayi
Geçtiğimiz haftaki bölümde pusuya yatan Nejdet’in adamı, Mahir’i tek kurşunla vurarak ağır yaralamıştı. Doktorlar Mahir için ümitsizken savcı Turgut bunu fırsat bildi. Mahir’in eski sevgilisini yakalayan Turgut, intikam almak için Ayten’e tecavüz ederek kötülüğünün doruk noktasına ulaştı.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir