Karadayı yeni sezonda neler olacak

Reklamlar

Karadayı dizisi dün akşam çok acayip bir bölümle bitti ve dizinin sezon finalinde küçük oyuncu nazif arabanın patlaması ile hayatını kaybetti.

karadayi-dizisi-yeni-sezonOlayların sekiz ay sonrasında ise Feride Mahir’in kalemini kırmak üzere mahkeme salonunda son buldu. Benim tahminim Mahir Feride’nin babasını öldürdü ama göreceğiz neler olacağını.

Atv’nin başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel, Çetin Tekindorve Erhan Yazıcıoğlu’nun yer aldığı dizisi bu akşam sezon finaliyle ekranlarda olacak. Dizinin sezon finali fragmanında ise Kenan İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı karakter için saçlarını kestirdiği görüldü. Bu değişiklik İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı Mahir Kara’nın dizinin yeni sezonunda acaba ‘kabadayı’ mı olacak sorusunu akıllara getirtti.

KARADAYI’NIN 3.SEZONUNDA NELER OLACAK?
Mahir ve Feride’nin hayatlarında büyük değişikliklerin yaşanacağı yeni sezonda ikilinin tutkulu aşkı, fırtınalı bir döneme girecek. 3.sezonda Mahir’in gireceği yeni yol karşısına yeni karakterler de çıkaracak. Dizide şimdiye kadar adı duyulan ama seyircinin henüz tanışmadığı bu karakterler için cast çalışmaları devam ediyor.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.