Karadayı 74.Bölüm Fragmanı

Reklamlar

Karadayı 74.Bölüm Fragmanı izle 9 Haziran 2014 Pazartesi

Her bölümünü kaçırmadan izlediğim atv’nin bence en güzel dizisi olan karadayı dizisinde bu hafta Mahir hapse girecek mi? girecek ise bu olaydan nasıl kurtulacak bunları izleyeceğiz. Sezon finaline yaklaşırken Feride’nin babasının bu olaylarla ilişkisi olduğu ortaya çıkacak ve kıyamet ondan sonra yeni sezonda kopacak diyebilirim arkadaşlar.

karadayi-74-bolum
Mehmet Saim ise evinde keyifle gelecek güzel haberleri beklemektedir. Ona göre kusursuz planı işleyecek ve Mahir, Sinan’ı öldürmek suçundan hapse girecektir fakat aniden evine gelen misafirle beyninden vurulmuşa döner.

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2014/06/karadayi-74-bolum.jpg’]http://videocdn2.pivol.com/rotavideo/file/030620141335017167326.mp4[/pro-player]

Mahir gazeteye gitmek yerine Mehmet Saim’in kapısını çalmayı tercih etmiştir. Üstelik Sinan ölmemiş, yaralı vaziyette hastaneye kaldırılmıştır.

Sinan’ın saldırıya uğradığını öğrenen Feride dehşete kapılır. Mahir’in böyle bir delilik yapmış olmasından korkmaktadır. Her yerde Mahir’i aramaya başlar. Bir türlü ona ulaşamamaktadır. Ayrıca Sinan’ın saldırıya uğradığı saatlerde Mahir’in nerde olduğunu bilen kimse de yoktur. Olayı soruşturmak için görevlendirilen Yasin ise başka türlü bir şok yaşamaktadır. İfadesini aldığı bütün gazete çalışanları Mahir’den şüphelendiklerini söylemektedir. Mahir daha önce defalarca gelmiş ve Sinan’la tartışmış, yumruklaşmış hatta son geldiğinde de Sinan’ı öldürmekle tehdit etmiştir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.