Karadayı 68. Bölüm Fragmanı

Reklamlar

Karadayı 68. Bölüm Fragmanı izle

karadayi-68-bolum
21 Nisan Pazartesi günü atv kanalında yayınlanacak olan dizi resmen bu güne damgasını vurdu diyebiliriz. İzlenme oranlarında hep önde ve gün geçtikçe de bu sayı artmakta.

Karadayı 68.Bölüm Fragmanı

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2014/04/karadayi-68-bolum.jpg’]http://videocdn2.pivol.com/rotavideo/file/170420141822498323524.mp4[/pro-player]

Önümüzdeki hafta neler olacak özeti hakkında bir şeyler öğrenmemize yardımcı olması açısından geçen hafta neler oldu hatırlayalım arkadaşlar.

Nazif Kara’nın masumiyetini ispatlamak için canını ortaya koyan Mahir, babasına, ailesine sevdasına verdiği sözü tutmuş, geç de olsa adaletin yerine gelmesini sağlamıştır. Sırtından aldığı yara zerre kadar umurunda olmayan Mahir’in artık tek düşüncesi müjdeli haberi babasına ulaştırabilmektedir. Aylardır hasretle umutla beklediği bu anı babasının gözlerinin içine bakarak yaşamak istemektedir. Mahir için endişelenen Feride ona engel olamaz ve birlikte hapishaneye giderler. Nazif Kara güzel haberi oğlu ve Feride’den alır. Özgürlüğüne kavuşacak olan Nazif Kara’nın mutluluğunun tamamlanması için Feride ve Mahir’in de kavuşması gerekmektedir. İlk adım atılacak ve Feride babasından istenecektir. Vuslata erme sırası Mahir ve Feride’ye gelmiştir.

Babasının kurtulduğu haberini alan Orhan hapiste tebrikleri kabul eder. Orhan’ın Seyis’le işbirliğinden habersiz olan Yılan Berdan Orhan’ı ziyarete gider. Birkaç hafta sonra özgürlüğüne kavuşur kavuşmaz onu öldüreceğini söyler. Orhan restini görür. Yılan ve Orhan arasındaki kan davası büyümektedir.

Necdet’i kaybetmek istemeyen Ayten içini kemiren şüpheye rağmen olayı büyütmeme kararı alır. Necdet’ten özür diler ve barışırlar. Yuvasına sahip çıkmayı seçen Ayten’i günün sonunda bambaşka bir sürpriz beklemektedir.

Mehmet Saim Turgut’un yerine geçmesi için Necdet’i seçmiştir. Her ikisi de bu ortaklıktan memnundur. Yakın zamanda yapılacak büyük bir silah sevkiyatı için anlaşmaya varırlar. Ama bu sevkiyatı bekleyen başka biri daha vardır.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.