Karadayı 54.Bölüm Fragmanı 13 Ocak Pazartesi

Reklamlar

Karadayı 54.Bölüm Fragmanı

13 Ocak Pazartesi akşamı Atv kanalında yayınlanacak olan dizide bu hafta yine herkesi sarsan gelişmeler yaşanacak. Turgut öz babası ile ilgili planlar peşindeyken babası kendisine yapılan plandan haberdar olacak ve Mahir’i kurtarmak için mahkemeye başvuracak.

karadayi-54-bolum
Haftaya daha güzel ve heyecanlı bir bölüm bizleri bekliyor arkadaşlar. Geçen hafta neler olmuştu hatırlayalım ve gelecek bölümde bizleri neler bekleyecek daha iyi anlayalım.

Karadayı 54.Bölüm Fragmanı izle

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/12/karadayi-51-bolum.jpg’]http://videocdn.rotahaber.com/rotavideo/file/080120141623516661769.MP4[/pro-player]

Feride ve Yasin’in bütün çabalarına rağmen, Mahir’in tutukluluk kararı verilir. Nazif Kara’dan sonra Mahir için de suçsuz yere cezaevinin yolu görünür. Feride, adaleti sağlamak için Mahir’in kaçmasına mani olduğuna ilk defa pişman olur. Çünkü Mahir’in etrafındaki çember gittikçe daralmaktadır.
Herkes elbirliği içinde Mahir’i kurtarmak için uğraşırken, Orhan abisi lehinde asla ifade vermeyeceğini açıkça söyler. Feride ve Nazif, Mahir için başka bir çıkış yolu olmadığının farkındadır.

Turgut ise babası İskender’i kandırmak için gizli görevde olduğunu beyan eder. İskender önce buna inansa da daha sonra Turgut’un yalan söylediğini, Mahir’in başını yakacağını anlar. Bildiklerini herkese anlatacağını Turgut’a söyleyerek onu evlatlıktan reddeder. Ancak bu çıkış İskender için tehlikeli olacaktır. Çünkü Turgut, Suat’ı yine görev başına çağırır. Üstelik bu defa gözden çıkardığı, kendi babasıdır.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.