Karadayı 46.Bölüm Fragmanı 18 Kasım Pazartesi

Reklamlar

Karadayı 46.Bölüm Fragmanı izle 18 Kasım Pazartesi

Serra konuşmadı yada bir başka anlatımla konuşturmayı başaramadılar. Fakat eve tekrar dönen Serra Turgut’a olanı biteni anlatmadı. Zaten bundan emin olmasa Feride Serra’nın oradan çıkıp gitmesine izin vermezdi.

Bu arada Feride ile Mahir arasındaki duygusal anlar diziye renk katıyor ve Feride’nin Mahir’e yaptığı anlık çıkışlar onu kıskandırmalar diziye renk katmıştı.

karadayi-46-bolum
Uyanık Turgut Serra’nın hareketlerinden şüphelendi ve Feride ile neler olup bittiğini anlamaya çalışıyor. Bu arada Barut Nejdet ise vurulmasının ardından ayağa kalktı ve işine devam ediyor. Danyal ise tekrar hapishaneye Nazif’in yanına döner.

Karadayı 46.Bölüm Fragmanı

Yılan Berdan ile Turgut’un yaptığı plan başarısız olur. Yani Nejdet seni öldürecek diye Danyal’a haber uçuran ve Nejdet’i vurmasını sağlayan Yılan Berdanmış. Planda Nejdet’in ölmesi varmış ama Nejdet yaşıyor. Turgut bu arada Serra’yı öldürtmek için adamına direktif verir ve hemen olmasını ister ama o planda tutmayacaktır. Bu arada Serra herşeyi Turgut’a anlatır ama bence Serra Turgut’tan daha tehlikeli ve göreceksiniz başka bir planı daha var. Turgut’a anlatan aynı Serra Turgut’a söylediğini Feride ve Mahire’de anlatır. Hepsinin yolu mezarlıkta kesişerek dizi biter.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.