Kara Para Aşk 7. Bölüm Fragmanı 23 Nisan Çarşamba

Reklamlar

Kara Para Aşk 7.Bölüm Fragmanı izle

kara-para-ask-7-bolum
23 Nisan 2014 Çarşamba günü Atv kanalında yeni bölümü izlenecek olan dizi her zaman olduğu gibi bol heyecan ve beklenmeyen sahneleri ile kaldığı yerden devam edecek. Başrollerinde Tuba Büyüküstün, Engin Akyürek gibi deneyimli ve sevilen oyuncular oynamaktadır.

Kara Para Aşk 7. Bölüm Fragmanı

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2014/04/kara-para-ask-7-bolum.jpg’]http://videocdn2.pivol.com/rotavideo/file/170420141500588283533.MP4[/pro-player]

Elif ve Ömer sonunda kendilerini Nilüfer’e götürecek kişiyi bulmuşlardır. Sıtkı hakkında öğrendikleri yüzünden kardeşi için iyice endişelenen Elif’in beklemeye tahammülü kalmamıştır. Hızla aramaya başlarlar. Elif ve Ömer Sıtkı’nın peşindeyken aldıkları telefonla her şey değişir. Elif bir kez daha kardeşi için büyük bir bedel ödemek zorunda kalacaktır.

Metin’in elinden kaçmaya çalışan Nilüfer’in girişimi başarısızlıkla sonuçlanır. Bu kaçış denemesi Nilüfer’in hiç beklemediği sonuçlar doğuracaktır. Bu arada Nilüfer için endişelenen Mert aralarındaki aşk sırrını açık etmek üzeredir. Tayyar ve Metin’in iki genç arasındaki bağı öğrenmeleri pek çok şeyi değiştireceği için tehlikelidir.

Levent’in holdingde yeniden işe başlamasını sağlayan Bahar için en büyük engel aşılmıştır. Levent ilk icraat olarak birlikte mücadele edecekleri holding çalışanları için bir motivasyon partisi tertip etmek ister. Elif ve Ömer büyük bir kalabalığın önüne sevgili olarak çıkma tehlikesiyle karşı karşıyadır.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.