Kara Ekmek 23. Bölüm Fragmanı

Kara Ekmek 23.Bölüm Fragmanı

Çok başarılı bir sezonun ardından nihayet eylül ayında kara ekmek yeni sezon fragmanı da yayınlandı ve herkesin beklediği buluşma gerçekleşmek üzere. Kara ekmek dizisi konusu hakkında bilgi sahibi olmayanlar için kısaca özeti ile sizleri bilgilendirelim arkadaşlar. Büyük bir bölümünü izleyenler zaten dizinin nasıl bir sezon finali yaptığını ve heyecanlı bir şekilde yeni sezon için kaldığı yerden devam edeceğini bilirler.

kara-ekmekKara Ekmek 23. Bölüm Fragmanı izle Yeni Sezon Fragmanı

Asiye yoksul bir mahallede gaddar üvey annesi ve zorba babasıyla yaşamaya çalışan genç bir kızdır. Hayat yeterince üstüne gelmiyormuş gibi bir de sevgilisinden hamile kalır. Ancak sevgilisi onunla evlenmeyi şiddetle reddeder. Asiye de birikmiş öfkesini oğlana salladığı bıçakla alır.

Artık Asiye için zaten nefret ettiği mahallesinden kaçmaktan başka çare kalmamıştır. Gerçek hayatından firarında kardeşi Mine de Asiye’yi yalnız bırakmaz. Ceplerinde para olmayan iki kız kardeş mecburen otostop yaparlar. Bindikleri araba ülkenin sayılı zenginlerinden birinin torununa aittir. Çıktıkları yol, onları düşündüklerinden bambaşka bir yere götürecek ve dört kişinin kaderini sonsuza dek değiştirecektir. Şimdi Asiye bütün hırslarının ve arzularının da ötesinde bir yaşamın eşiğindedir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı