Kanal D Ulan İstanbul dizisi ne zaman başlıyor hangi gün

Kanal D kanalının yeni başlayacak olan komedi dizisi ulan istanbul hangi gün yayınlanacak ve ne zaman başlayacak belli olmaya başladı.

ulan-istanbul-dizisiKanal D’nin başrollerini Uğur Polat, Şebnem Bozoklu, Salih Bademci, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım, Caner Özyurtlu, Alptekin Serdengeçti, Zeynep Kankonde, Beyti Engin, Gökhan Niğdeli, Bahadır Hakim, Ayta Sözeri, Can Bartu Aslan ve Zihni Göktay’ın paylaştıkları, yapımını D Yapım’ın, üstlendiği, yönetmenliğini Murat Onbul’un yaptığı, senaryosunu da Uğraş Güneş’in kaleme aldığı yeni dizisi ‘Ulan İstanbul’ 23 Haziran Pazartesi akşamı ilk bölümü ile ekrana gelecek.

‘Ulan İstanbul’un konusu şöyle: İstanbul’da bir dolandırıcılık çetesinin lideri olan Kandemir (Uğur Polat), yanında yetiştirdiği ekibiyle, kendine özgü tarzı ve ilkeleri olan soygunlar yapmaktadır. Ekibin temel felsefesi ‘Adaletli Çalmak’tır. İhtiyacı olmayandan, ihtiyaçları kadarını, ihtiyaçtan araklarlar. Ferdi (Kaan Yıldırım), Karlos (Erkan Kolçak Köstendil), Yaren (Şebnem Bozoklu) ve Bahadır’dan (Caner Özyurtlu) oluşan bu tayfayı birbirine bağlayan en temel şey dostluktur. Ancak Kandemir’in eski ve değerli dostu olan Ali Rıza Kaptan’ın kendisi yüzünden tuzağa düşürülüp, cezaevine girdiğini öğrenmesi her şeyi değiştirir. Kandemir, cezaevi koşullarına dayanamayacak kadar hasta olan Kaptan’ı kurtarmak için bir plan yapar.

‘Ulan İstanbul’ isimi komedi dizisinin ilk bölümü 23 Haziran Pazartesi akşamı 20.00’de yayınlanacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Kapalı
Kapalı