Kaderimin Yazıldığı Gün Konusu Özeti

Kaderimin Yazıldığı Gün dizisi sıradışı konusu ile izleyenleri şimdiden ekrana bağlayacak gibi. Aslında ilk okuduğunuzda sizler de dizinin sıradan bir konusu var evli zengin erkek fakir kızı seviyor ve aşk üçgeninde hayat devam ediyor diyeceksiniz. Olayların işleyiş biçimi ve dizinin müzikleri aslında ekrana bağlayan etkenler arasında ve bu dizide de bunu göreceksiniz.


Kaderimin Yazıldığı Gün özeti ve konusu hakkında bilgiler verecek olursak şöyle: Antakya’nın en köklü ve en varlıklı çiftçi ailelerinden Yörükhan’ların varisi Kahraman Yörükhan’ı canlandıran Özcan Deniz’in dizideki eşi Defne’yi oynayan Begüm Kütük Yaşaroğlu canlandırdığı bu yeni rolde kaderin onu sürüklediği pek çok durumla karşı karşıya kalacak.

Yörükhan’ların gözbebeği Kahraman ve karısı Defne’nin; sıradan bir tarım işçisi ailenin kızları Elif ile kesişen yolları ve bu kesişme sonrası her iki ailenin hayatlarında kopan fırtınalar etrafına kurgulanıyor.

Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük Yaşaroğlu gibi oyuncularının yanı sıra; Metin Çekmez, Gül Onat, Goncagül Sunar ve Hakan Meriçliler gibi deneyimli oyuncular dizide rol alacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir