İntikam 35.Bölüm Fragmanı 12 Aralık Perşembe

Reklamlar

İntikam 35.Bölüm Fragmanı

12 Aralık Perşembe günü Kanal d kanalında yayınlanacak olan ve şu sıralarda reyting problemi yaşayan ama hala oldukça fazla takipçisi olan intikam yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

intikam-35-bolum
İntikam 12 Aralık Perşembe Fragmanı izle

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/12/intikam-35-bolum.jpg’]http://video4.vol.io/rotavideo/file//091220132034386570069.mp4[/pro-player]

Fragmanı daha iyi anlamak için geçen hafta neler yaşanmış konusu ve özeti hakkında bilgiler verelim:

Ali’nin hastaneye yetiştirmeye çalıştığı Yağmur, ölüm kalım savaşı veriyor. Yağmur’u hastaneye yetiştirmeye çalışan Ali, karşısında Emre ve Şahika’yı görünce ne yapacağını bilemez. Yağmur, her şeyden habersiz hastanede yatarken, dışarıda onun kim olduğuna ve amacının ne olduğuna dair araştırma yapan Nurdan, eline çok önemli bir koz geçirir. Yağmur ve Ali’yi yan yana gören Aslı da onun gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya ant içer. Emre ise Yağmur’un nasıl yaralandığını araştırır. Çember iyice daralmaktadır.

Emre’nin Rüzgar’dan intikam almak istediğini tesadüfen öğrenen Cemre, Derinler’i uyarır. Hakan ise, Ali’yi Yağmur’dan ve Şahika’dan uzak tutmaya çalışır. Ali’nin, ablasını kurtarmak için Şahika’yı öldürmesi gerekmektedir. Yağmur’un ise babasının davasında tanık olarak Şahika’ya ihtiyacı vardır. Ali’nin planından habersiz olan Yağmur, Ali’ye engel olabilecek mi?

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.