İntikam 32.Bölüm Fragmanı izle 21 Kasım Perşembe

Reklamlar

İntikam 32.Bölüm Fragmanı izle 21 Kasım Perşembe

Her hafta olduğu gibi soluk soluğa izlenecek bir bölüm ile yine ekranlarımızda olacak olan İntikam 21 kasım yeni bölüm fragmanı yayınlandı arkadaşlar.

intikam-32-bolum
İntikam son bölüm fragmanını yayınlamadan önce sizlere özeti ve konusu hakkında bilgiler verelim ve daha sonra 21 kasım intikam 32.bölüm fragmanını yayınlayalım.

Şahika ve Haldun yeniden güçlenmek için imaj çalışmalarına girişiyorlar ancak, Yağmur’un planıyla başları daha büyük derde giriyor. Ve Yağmur, intikam amacına giden yolda en büyük adımı atıyor.

İntikam 32.Bölüm Fragmanı

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/11/intikam-32-bolum.jpg’]http://www.gazetea24.com/vGaleri/gVideo/Intikam-32-Bolum-fragmani-21-Kasim-Persembejpeg.mp4[/pro-player]

Ali, Şahika’nın Yağmur’a yaptığı işbirliği teklifi yüzünden gergindir. Emre ile yeniden yakınlaşmaya Yağmur’un da niyeti yoktur ancak, babasının davasına bakan hakimin, Arsoylar’a misafir olması bütün dengeleri değiştirir. Yağmur, Hakim Hikmet Korcan’ın davada önemli delilleri sakladığını ispat edebilirse, babasının masumiyetini kanıtlayabilecektir. Bunun için yaptığı plan ise, onu tehlikeli bir çizgiye çeker.

Tahsin tarafından tehdit edilen ve bunun arkasında Emre’nin olduğunu bilmeyen Rüzgar, Yolcu’yu kaybetmemeye kararlıdır. Diğer yandan Derin’i ise güzel bir sürpriz beklemektedir. Emre’nin Aslı ile olan ilişkisine dair aldığı karar, Aslı’nın okları Yağmur’a çevirmesine sebep olur.

Diğer yandan Hakan, Dicle’nin babasıyla tanışıp evliliğe dair ilk adımı atar. Şahika ve Haldun yeniden güçlenmek için imaj çalışmalarına girişirler ancak, Yağmur’un planıyla başları daha büyük derde girer. Artık Yağmur intikam amacına giden yolda en büyük adımı atmıştır.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.