İncir Reçeli 2 Fragmanı ve İlk Hafta İzlenme Oranları ile Güldürdü

Reklamlar

İncir Reçeli 2 Fragmanı ve İlk Hafta İzlenme Oranları ile Güldürdü – Zaten diğer ilk bölümü yayınlandığı zamanda izleyiciden tam not almış ve yapımcının yüzünü güldürmüştü. Bu seferde aynısı oldu ve hem yapımcı hem yönetmen hemde oyuncuların şimdiden yüzleri gülüyor.

İncir Reçeli 2 filmini izleyenler en çok şarkılardan etkilendiklerini dile getirseler de bence mutlaka gidip izlemelisiniz ve bu zevki sizlerde tatmalısınız.

incir-receli-2
İncir reçeli 2 filmi konusu ne diye soranlar için hemen yazalım onuda kısaca arkadaşlar ama ilk önce ilk filmi izlemenizi tavsiye ediyorum izlemeyenlere. Konusu ve özeti şu şekilde:

İlk film İncir Reçeli’nde sevdiği kadını kaybeden Metin ( Halil Sezai Paracıkoğlu ) İncir Reçeli 2’de derin bir yalnızlığın içindedir. Bir barda şarkılar söyleyerek ve yitirdiklerinin yasını tutarak yaşamını sürdürürken beklemediği bir anda karşısına Gizem çıkar. Gizem Metin’e biri olmak gerektiğini anlatır, en azından biri için. Hem yalnızlıkları hem acıları benzeyen bu iki insan birbirine şifa olabilecek midir? Halil Sezai Paracıkoğlu’nun şarkılarıyla da zenginleşen İncir Reçeli 2 hem modern bir aşk hikayesi, hem de hayata yeniden tutunmanın öyküsü.

İncir Reçeli 2 Fragmanı izle
[pro-player]http://cdn.marsgate.com.tr/_videos/ncir%20Reeli%202%20-%20Fragman%20%20zlesenecom_320p.mp4[/pro-player]

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.