İlişki Durumu Karışık 7. Bölüm Fragmanı

Son Güncelleme: 05.09.2020 05:31

İlişki durumu karışık show tv kanalında her cumartesi yayınlanan yine aşk dizilerinden birisi. Dizi konusunda bir türlü istikrarı yakalayamayan show tv bu dizi ile azda olsa seyirci toplamayı başardı. İlişki durumu karışık yeni bölüm fragmanı 7 yayınlandı ve bu hafta neler olacak hep birlikte inceleyelim izleyelim.

İlişki durumu karışık dizisinde bu hafta için fragmanını yayınlamadan önce bilgilerimizi yenileyim ve o şekilde fragmana geçelim.

İlişki Durumu Karışık Hangi Kanalda Yayınlanıyor : Show Tv
İlişki Durumu Karışık Hangi Gün Çıkıyor : Cumartesi
İlişki Durumu Karışık Saat Kaçta Başlıyor : 20:00
İlişki Durumu Karışık Başrol Oyuncuları Kimler : Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat), Eda Ece (Elif), Mert Türkoğlu (Efe)
İlişki Durumu Karışık 6. Bölüm Özeti ve Konusu : Ece ve Efe, Ayşegül’le Can’ın yaptığı evlilik sözleşmesini bulmuştur. Dört bir yandan sıkışan Can ile Ayşegül gerçeklerin ortaya çıkmasını engelleyebilecek midir? Can ve Ayşegül arasını bozmakta kararlı olan Mediha yeni bir planı devreye sokar; ancak işler sandığı gibi gitmeyecektir. Can alyansını Elif’ten alır. Alyansın Elif de olduğunu öğrenen Ayşegül büyük bir kıskançlık içine girer ve soluğu Elif’in karşısında alır.
İlişki Durumu Karışık 7. Bölüm Ne Zaman : İlişki Durumu Karışık dizisi 7. bölümü show tv kanalında 22 ağustos saat 20:00’de cumartesi akşamı sizlerle olacak.

iliski-durumu-karisik
İlişki Durumu Karışık 7. Bölüm Fragmanı izle 22 Ağustos Cumartesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir