Güneşin Kızları 16. Bölüm Fragmanı 5 Ekim

Nazlı başını belaya sokar, Haluk, İnci’yi evden kovar. Henüz bu güne alışıyor olmasına rağmen pazartesi günlerine resmen damga vuran dizi bu haftada çok konuşulacak sahneleri ile bizleri ekran başına bağlayacak. Güneşin kızları yeni bölüm fragmanı 16. bölümü ile sabırsız seyirciler için kısa tüyolar veriyor. Güneşin kızları 16. bölüm özeti ve konusu yazımız içerisinde sizlerle.

gunesin-kizlari-16-bolum
Güneşin Kızları 16. Bölüm Hangi Kanalda Yayınlanıyor : Kanal D

Güneşin Kızları 16. Bölüm Hangi Gün Çıkıyor : Pazartesi

Güneşin Kızları 16. Bölüm Saat Kaçta Başlıyor : 20:00

Güneşin Kızları Başrol Oyuncuları Kimler : Tolga Sarıtaş, Hande Erçel, Burcu Özberk, Berk Atan, Meltem Gülenç, Emre Kınay, Evrim Alasya, Teoman Kumbaracıbaşı

Güneşin Kızları 15. Bölüm Özeti ve Konusu : Nazlı sonunda Zafer’i bulur. Nazlı her şeye rağmen babasını affetmeye hazırdır. Hikayeyi birde ondan dinlemek ister. Ancak Nazlı’yı büyük bir hayal kırıklığı beklemektedir. Genç kızın hırçınlığı başını büyük bir belaya sokar.

Nazlı’dan uzun sure haber alınamaz ve son aradığı kişi Savaş’tır. Savaş, Nazlı aradığında telefonu açmadığı için vicdan azabı çeker.

Selin, Zafer’i görmesinin ardından dağılır ve yanında Ali’den başkası yoktur. Selin ve Ali birbirlerine en gizli sırlarını anlatırlar. İkisinin acısı, onları birbirine yakınlaştırır.

Güneş, geçmişini ifşa edenin Sevilay ve İnci olduğunu öğrenir. Bu, Güneş için bardağı taşıran son damladır. Haluk, İnci ve Sevilay’ın bu işte birlikte olduğunu öğrenince İnci’yi evden kovar. Haluk’un tepkisine karşılık Ahmet ise ilk defa abisinin karşısında dik duracaktır.

Güneşin Kızları 16. Bölüm Ne Zaman : Güneşin Kızları dizisi 16. bölümü kanal d kanalında 5 ekim saat 20:00’de pazartesi akşamı sizlerle olacak.

Güneşin Kızları 16. Bölüm Fragmanı izle 5 Ekim Pazartesi

Leave a Reply

Your email address will not be published.