Güneşin Kızları 15. Bölüm Fragmanı 28 Eylül

Reklamlar

İzlenme oranlarından zaten bu dizinin bu dizinin başarısını söylemeye gerek yok ve bu oranlarda her bölümde biraz daha artmakta. Cumartesi gününden pazartesi gününe alınmasına karşın hala reytingleri yüksek. Kanal D Güneşin Kızları yeni bölüm fragmanı 15 yayınlandı ve nazlim.net sitemizdeki yerini aldı. Güneşin Kızları 15.bölüm özeti ve konusu ardından hemen son bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

gunesin-kizlari-15-bolum
Güneşin Kızları 15. Bölüm Hangi Kanalda Yayınlanıyor : Kanal D

Güneşin Kızları 15. Bölüm Hangi Gün Çıkıyor : Pazartesi

Güneşin Kızları 15. Bölüm Saat Kaçta Başlıyor : 20:00

Güneşin Kızları Başrol Oyuncuları Kimler : Emre Kınay, Evrim Alasya, Teoman Kumbaracıbaşı, Tolga Sarıtaş, Hande Erçel, Burcu Özberk, Berk Atan, Meltem Gülenç

Güneşin Kızları 14. Bölüm Özeti ve Konusu : Nazlı ve Savaş ailelerinin tepkisinden çekindikleri için ilişkilerini herkesten saklamaya karar verirler. Fikir olarak mantıklı olsa da, uygulamaya geçtiklerinde gizli ilişkileri sıkıntı yaratır.

Selin ve Ali “cesaret oyunu” oynamaya başlarlar. İkisi de sırayla birbirlerinden zor şeyler yapmasını isteyeceklerdir. Eğlenceli başlayan bu oyunun sonunda Selin öyle bir şey öğrenir ki, kendine gelmesi kolay olmaz.

Güneş, Haluk’a güven duymadığı için vicdan azabı çekmektedir. Kimseye anlatmadığı geçmişini Haluk’a anlatır. Duydukları karşısında Haluk şoke olur.

Güneşin Kızları 15. Bölüm Ne Zaman : Güneşin Kızları dizisi 15. bölümü kanal d kanalında 28 eylül saat 20:00’de pazartesi akşamı sizlerle olacak.

Güneşin Kızları 15. Bölüm Fragmanı izle 28 Eylül Pazartesi

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.