Güneşin Kızları 12. Bölüm Fragmanı 7 Eylül

Reklamlar

Ani bir kararla yayın günü değiştirilen Kanal D kanalının en sevilen dizilerinden birisi olan Güneşin Kızları bundan böyle pazartesi akşamları izleyicisi ile buluşacak. Güneşin kızları 7 eylül fragmanı yayınlandı. Eylül ayında dizilerin yeni sezona başlaması ile bu dizide yerini sağlamlaştırmak için böyle karar almış ne diyelim. Güneşin kızları yeni bölüm fragmanı 12 yayınlandı ve bakalım ne gibi gelişmeler olacak.

gunesin-kizlari-12-bolum
Güneşin Kızları 12. Bölüm Hangi Kanalda Yayınlanıyor : Kanal D
Güneşin Kızları 12. Bölüm Hangi Gün Çıkıyor : Pazartesi
Güneşin Kızları 12. Bölüm Saat Kaçta Başlıyor : 20:00
Güneşin Kızları Başrol Oyuncuları Kimler : Emre Kınay, Evrim Alasya, Teoman Kumbaracıbaşı, Tolga Sarıtaş, Hande Erçel, Burcu Özberk, Berk Atan, Meltem Gülenç
Güneşin Kızları 11. Bölüm Özeti ve Konusu : Savaş, Nazlı’ya karşı başka türlü bir şeyler hissettiğini anlayınca ona buluşma teklif eder. Nazlı’yı tatlı bir ilk buluşma telaşı sarar. Bu defa o da Savaş’ın ona olan aşkını ilan edeceğine ikna olmuş gibidir. Ali, Tuğçe ve Didem’in Selin’in görüntülerini internette yaydıklarını öğrenir. Çok öfkelenir, Selin’den nasıl özür dileyeceğini bilemez. Selin olayları sindirmiş gibi görünse de, bu kimsenin yanına kalmayacaktır.
Güneşin Kızları 12. Bölüm Ne Zaman : Güneşin Kızları dizisi 12. bölümü kanal d kanalında 7 eylül saat 20:00’de pazartesi akşamı sizlerle olacak.

Güneşin Kızları 12. Bölüm Fragmanı izle 7 Eylül Pazartesi

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.