Güneşin Kızları 11. Bölüm Fragmanı 27 Ağustos

Reklamlar

Bu dizi Kanal D kanalında başladığı andan itibaren çok sevildi ve izleyici sayısınında her hafta biraz daha arttığını düşünüyorum. Bence dizilerin başlayacağı eylül sezonunda da hala yerinde kalacak ve devam edecek uzun soluklu dizilerden olacak. Güneşin kızları yeni bölüm fragmanı 11 yayınlandı ve şu anda sitemizdeki yerini aldı.

gunesin-kizlari-11-bolum
Güneşin Kızları 11. Bölüm Hangi Kanalda Yayınlanıyor : Kanal D
Güneşin Kızları 11. Bölüm Hangi Gün Çıkıyor : Perşembe
Güneşin Kızları 11. Bölüm Saat Kaçta Başlıyor : 20:00
Güneşin Kızları Başrol Oyuncuları Kimler : Emre Kınay, Evrim Alasya, Teoman Kumbaracıbaşı, Tolga Sarıtaş, Hande Erçel, Burcu Özberk, Berk Atan, Meltem Gülenç
Güneşin Kızları 10. Bölüm Özeti ve Konusu : Savaş, Nazlı’nın mektubunu okuduktan sonra allak bullak olur. Nazlı ile açık açık konuşmaya karar verir. Fakat Nazlı, kendisini Savaş’tan uzaklaştırmaya çalışır. Ne zaman ona yakınlaşsa canı yanmaktadır.

Ali’nin kendisinden kaçmasına üzülen Selin, Ali’den uzak durma kararı alır. Ne kadar dil dökse de, Ali onu affetmez. Fakat Ali, birden bire değişir ve Selin’e tekrar yakınlaşır. Selin bu yakınlıktan hoşnuttur. Fakat bilmediği şey bu yakınlığın altında, Didem ve Tuğçe’nin Selin’e karşı yaptığı bir plan vardır.
Güneşin Kızları 11. Bölüm Ne Zaman : Güneşin Kızları dizisi 11. bölümü kanal d kanalında 27 ağustos saat 20:00’de perşembe akşamı sizlerle olacak.

Güneşin Kızları 11. Bölüm Fragmanı izle 27 Ağustos Perşembe

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.