Güneşi Beklerken 48.Bölüm Fragmanı

Reklamlar

Güneşi Beklerken 48.Bölüm Fragmanı izle 8 Haziran Pazar

Genç kitleye hitap eden ama zaman zaman büyüklerinde izlediğine denk geldiğim kanal d kanalının en güzel dizilerinden birisi bu hafta yaşattığı heyecana gelecek hafta da devam edecek.

gunesi-beklerken-48-bolum
Dizi de lisede okuyan ama (yaşlarının büyük olduğu bariz şekilde belli olan) çevrelerindeki olayların etkisiyle ve ailelerindeki problemler ile birbirlerine yakınlaşırken hep sorunlarla karşılaşan gençlerin başından geçenler anlatılıyor.
[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2014/06/gunesi-beklerken-48-bolum.jpg’]http://video4.vol.io/rotavideo/file/030620141956497243215.mp4[/pro-player]

Geçen hafta Kerem, Göyazı’ya gidiyor ve zor bir karar onu bekliyor. Kalbi ve aklı hala Kerem’de olan Zeynep, kendini düğün hazırlıklarına verir. Bora, onu yalnız bırakmaz ve yardım eder. Can ve Yağmur ise Kerem ile Zeynep’i barıştırmak için kafa kafaya verirler. İkilinin aklına gelen bir plana Sedat ve Merve de dahil olunca ekip tamamlanır. Geriye bir tek Kerem’i ikna etmek kalır. Peki bu hafta neler olacak göreceğiz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.