Güneşi Beklerken 20.Bölüm Fragmanı 17 Kasım Pazar izle

Reklamlar

Güneşi Beklerken 20.Bölüm Fragmanı 17 Kasım Pazar izle

Geçen hafta süper bir yerde ve süper sahnelerle bırakılan dizi bu hafta heyecanı doruklarda hissedeceğiniz şekilde devam edecek arkadaşlar.

Neler olmuştu özetini hatırlayalım ve bu haftanın fragmanı ve özeti ile sizleri baş başa bırakalım hemen dostlar.

gunesi-beklerken-20-bolum-fragmani
Zeynep’in annesine yardım etmek isteyen Kerem, Cem’in evine gider ve orada şüpheli birini, evi gözetlerken görür ve takibe alır.

Cem’in beklenen adli tıp raporu gelir. Olayın cinayet olduğu kesinleşmiştir. Tüm deliller Demet’in aleyhinedir. Bunu öğrenen Zeynep yıkılır. Tülin ise daha fazla kendini tutamaz ve Cihan’a o gün yaşananları itiraf eder.

Güneşi Beklerken 20.Bölüm Fragmanı

Melis ile Zeynep’in arasını düzeltmek isteyen Kerem, bir çılgınlığa kalkışır. Ve yaptığı işe yarar, Melis ilk kez Zeynep’e karşı yumuşar.

Cihan, hem Demet’i hem de Tülin’i kurtaracak bir yol için karakola gider. Zeynep’in üzülmesine dayanamayan Kerem, onunla konuşmaya çalışır. Ancak Zeynep yaşadığı tüm sorunların acısını Kerem’den çıkartır. Kerem de kimsenin haberi olmadan ona yardım etmeye karar verir ve şüpheli şahsı takibe alır.

Barış ise gazetede çıkan ölüm haberinde ilk defa Cem’in fotoğrafını görür ve çok şaşırır. Takip edildiğini anlayan tetikçi, Ahmet’i arar ve birisinin onu takip ettiğini söyler. Ahmet o kişinin işini bitirme emrini verir. Kerem büyük tehlikededir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.