Güneşi Beklerken 14.Bölüm Fragmanı izle

Reklamlar

Güneşi Beklerken 29 eylül fragmanı yayınlanır yayınlanmaz izlenme oranlarına baktım da ne kadar da çok izleyen var ve bu çocukta ne buluyorsunuz anlayamadım.


Babalık testi işleri iyice sarpa sardıracak gibi görünüyor. Zeynep ise babası hakkında konuşulmasına henüz hazır değil gibi görünüyor. Hocasının babası hakkında konuşmak istemesi işleri iyice kötüye götürecek gibi.

Güneşi Beklerken 14.Bölüm Fragmanı izle 29 Eylül Pazar
[pro-player width=’495′ height=’415′ type=’video’]http://fragmanizle.tugbam.net/wp-content/uploads/2013/09/gunes14.mp4[/pro-player]

Kanal D’nin başrollerinde Emre Kınay, Hande Doğandemir, Kerem Bürsin, İsmail Ege Şaşmaz, Yağmur Tanrısevsin, Ebru Aykaç ve Gökçe Yanardağ’ın paylaştığı, yapımcılığını D Productions’ın üstlendiği dizisi “Güneşi Beklerken”in bu akşam yayınlanacak yeni bölümüne Zeynep (Hande Doğandemir)’in değişimi damga vuracak.

Zeynep, babası hakkında gerçekleri öğrenmesiyle büyük bir değişim yaşar. Annesiyle de arası bozuk olan genç kız, asi tavırlar sergilemeye başlar. Zeynep öncelikle dış görünüşünü değiştirip saçını pembeye boyar. Girdiği ortamlarda insanlara karşı agresif tutumlar sergileyen ve kavga çıkartan biri olur. Bambaşka birine dönüşen Zeynep, yeni edindiği huylar sebebiyle hem kendini, hem de çevresindekileri zor duruma sokmaya başlar. Zeynep, bu zor döneminde onu anlayıp, ona destek verecek birinin yardımını görür.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.