Gönülçelen dizisi atv’de başlıyor

Reklamlar

Gönülçelen dizisinde güzel oyuncu Tuba Büyüküstün gerçektende fragmanlarda giydiği elbisenin kendisine yaışması ile yine göz dolduruyor. Bu bayanın güzelliği müthiş ve ne giyse yakışıyor değil mi?

Gönülçelen dizisi yakında atv kanalında başlıyor ve Tugba Büyüküstün yine güzelliği ile izleyicileri ekran başına toplayacak belli bu. Türk sinema filmlerden hep aşina olduğumuz bildik senaryolarından birisi olacağı tahmin ettiğim bu dizi belki farklı müzik yada görüntü efektlerinde düzenlemeler yaparak seyirciyi etkileyip kendine çekebilir. Tabi en başta Tuba Büyüküstünün olması diziye renk katacaktır. Gönülçelen dizisinin tanıtım fragmanı için buyrun..

Ayrıca Tuba Büyüküstün resimleri fotoğrafları için buyrun

Reklamlar

"Gönülçelen dizisi atv’de başlıyor" için toplam 2 yorum yapmış

  1. Gönülçelen_TUBA   01 Şubat 2010 at 15:08

    çok sevinçliyim ya.TUBA’mın dizisi başlıyor yakında.26 şubat’ta diye duydum inşallah cuma günü verirler. b u arada Tuba büyüküstün “alevi” imiş diye duydum.bu doğrumu acaba arkadaşlar? eğer öyleyse ona olan hayranlığım daha da artacak çünkü ben de aleviyim.

  2. asi-gönülçelen   01 Şubat 2010 at 15:03

    eminim çok keyifli bir proje olacak. Tuba çok özletti kendini. onun kadar güzel biri yok bu dünyada. ayrıca güzelliğini aklıyla bütünleştiren nadir insanlardan. onu çok seviyorum. herzaman başarılar ve mutluluklar senin olsun TUBA.

Leave a Reply

Your email address will not be published.