Galip Derviş Dizisi Bu Akşam Kanal D Kanalında

Son Güncelleme: 05.09.2020 23:42

Galip Derviş Dizisi Bu Akşam Kanal D Kanalında

Engin Günaydın’ın başrollerin de oynadığı Galip Derviş dizisi bu akşam Kanal D kanalında başlıyor arkadaşlar. Engin Günaydın dizide bir polisi canlandırıyor ama bu polis öyle bir polis değil değişik hal ve hareketleri olan bir polis arkadaşlar.

galip-dervisKanal D’nin, başrollerinde Engin Günaydın, Algı Eke, Ersin Korkut ve Orhan Güner’in oynadıkları “Galip Derviş” adlı yeni komedi polisiye dizisi, bu akşam saat 23.00’de ilk bölümü ile ekrana gelecek.

Amerika’da 2002 – 2009 yılları arasında 8 sezon yayınlanan, Andy Breckman’ın yaratıcısı olduğu, NBC Universal’in dizisi, Altın Küre ve Emmy ödüllü “Monk” dizisinin uyarlaması olan “Galip Derviş”in yönetmenliğini Barış Pirhasan, senaryo uyarlamasını Ahmet Saatçioğlu yapıyor, yapımını da Barakuda Film üstleniyor.

Engin Günaydın’ın “Galip Derviş”, Algı Eke’nin “Hülya”, Ersin Korkut’un “Komiser Ahmet” ve Orhan Güner’in de “Başkomiser İzzet” karakterlerini canlandırdıkları dizinin başkahramanı, eski bir komiser olan ve obsesif kompulsif kişilik bozukluğu nedeni ile açığa alınan Galip Derviş.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir