Fatih Dizisi Yönetmeni Diziden Ayrıldı

Reklamlar

Fatih Dizisi Yönetmeni Diziden Ayrıldı

Nedeni ise oldukça basit gelecek sizlere arkadaşlar. Yine Mehmet Akif Alakurt klasiği diyebilirsiniz buna. Sorunlar devam ediyor ve önümüzdeki günlerde de devam edecek gibi görünüyor.

fatih-dizisiBir ara bir arkadaşını kılıçla kovalayan dizinin Fatih karakterini canlandıran oyuncu demek ki yönetmeni de çileden çıkartmış olsa gerek ki bunları söylemiş. Artık olayları biz tam bilmiyoruz ne olmuş ne olmamış kim haklı yakında ortaya çıkar.

Kanal D ekranlarında geçtiğimiz Pazartesi akşamı ilk bölümü yayınlanan “Fatih” dizisinin yönetmenliğini yapan Merve Girgin diziden ayrıldı.

Girgin, twitter sayfası üzerinden yaptığı açıklamada bu kararı almasının nedeni olarak dizinin başrol oyuncusu Mehmet Akif Alakurt’u gösterdi.

Fatih 2.Bölüm Fragmanı izle

Merve Girgin twitter’dan işte bu açıklamayı yaptı :

Medyapımla yollarımızı ayırdık. Sebebi M.A.Alakurt’dur. Şiddet uygulayan bi adamla kendimi yada ekibimi çalıştırmam. Kamuoyuna duyurulur.

Diğer bütün ekip ve oyuncu arkadaşlarımı muhteşem ötesi performansları ve emekleri için çok ama çooook teşekkür ederim.

Bu karar 1. Bölüm yayınlanmadan çok önce verilmişti. Sadece etik olarak bölümü bitirip öyle devir teslim yaptım. Yolları açık olsun

[pro-player type=’video’ image=’https://www.nazlim.net/wp-content/uploads/2013/10/fatih-dizisi-300×225.jpg’]http://cdn1.aktifhaber.com//static/video/2013/10/04/1b5a779d-8838-4145-955f-d92feb149498.mp4[/pro-player]

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.