Ellerinden Su Akıtan Adam Şok Etti

Son Güncelleme: 12.09.2020 08:21

Ellerinden Su Akıtan Adam Şok Etti

Böylesini daha önce görmemişsinizdir yada ancak illizyon gösterilerinde görmüşsünüzdür arkadaşlar. Ellerinden su fışkırtan Mehmet Cem Yenişehirlioğlu görenleri şok etti. Bende bilmiyorum ama bu kişi Jeoloji Mühendisi ve yaptığı meslekte bu.

ellerinden_su_akittiNormal illizyonist gösterilerde bu şovu görsem olabilir derdim ama şimdi görünce enteresan karşıladım bakın sizde inanamayacaksınız.

Jeoloji Mühendisi Mehmet Cem Yenişehirlioğlu, “beyin gücünü” kullanarak istediği zaman ellerinden su akıtabildiğini iddia ediyor.

Ülke TV’de ekrana gelen “Sıra dışı” programında sıra dışı bir an yaşandı. Turgay Güler’in moderatörlüğünde yayınlanan programda ellerinden şakır şakır su akıtan biri vardı..

ELLERİNDEN SU AKIYOR
Jeoloji Mühendisi Mehmet Cem Yenişehirlioğlu, kendi deyimiyle “beyin gücünü” kullanarak istediği zaman ellerinden su akıtabiliyor.

KONUKLARIN AKLINI BAŞINDAN ALDI
Gecenin en ilginç konuğu olarak programa katılan Yenişehirlioğlu, çoraplarını da çıkarmak suretiyle dilediği zaman ellerinden su akıtabiliyor. Yenişehirlioğlu bunu canlı yayında bir kez daha yaparak hem stüdyodaki konukların hem de ekran başındaki izleyicilerin aklını başından aldı.

Moderatör Turgay Güler, konuğun ellerinden su aktığını görünce neye uğradığını şaşırırken, Yenişehirlioğlu’nun bu yeteneğini “beyin gücüyle” ortaya çıkardığını duyunca da şaşkınlığı bir kat daha arttı.

Puan ver ve yorum yap

Ortalama puan 0 / 5. Kullanılan oy: 0

Bu yazıya ilk puan veren siz olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir